Omega - Szkoła językowa

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

(32) 225 63 67

Sierpień 29, 2014

NOWY ROK – „NOWA” SZKOŁA

Zobacz jak w czasie wakacji zmieniła się Omega. Nie tylko strona internetowa szkoły wygląda inaczej. Wyremontowaliśmy sale i wyposażyliśmy je w nowoczesny sprzęt. Wszystko po to,  żeby jeszcze lepiej uczyć.

Dzieci mają swoje specjalne miejsce w szkole.

radofoto_ (19 of 46)

 Omega jest przyjazna dla najmłodszych.

radofoto_ (18 of 46)

 Sale wyposażyliśmy w projektory i tablice interaktywne.

 Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej uczyć.

Zapraszamy!

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Aktualności

Lut , 15
2018

NOWY SEMESTR

12.02.2018 r. wystartował nowy semestr nauki:) Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj dalej

Gru , 20
2017

Życzenia świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.  

Czytaj dalej