Omega - Szkoła językowa

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

(32) 225 63 67

Sierpień 29, 2014

NOWY ROK – „NOWA” SZKOŁA

Zobacz jak w czasie wakacji zmieniła się Omega. Nie tylko strona internetowa szkoły wygląda inaczej. Wyremontowaliśmy sale i wyposażyliśmy je w nowoczesny sprzęt. Wszystko po to,  żeby jeszcze lepiej uczyć.

Dzieci mają swoje specjalne miejsce w szkole.

radofoto_ (19 of 46)

 Omega jest przyjazna dla najmłodszych.

radofoto_ (18 of 46)

 Sale wyposażyliśmy w projektory i tablice interaktywne.

 Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej uczyć.

Zapraszamy!

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Aktualności

Gru , 19
2018

Życzenia świąteczne

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie  czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń. SJO OMEGA  

Czytaj dalej

Lut , 15
2018

NOWY SEMESTR

12.02.2018 r. wystartował nowy semestr nauki:) Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj dalej