Omega - Szkoła językowa

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

(32) 225 63 67

Nasza kadra

 

 

 

Karolina Jaromin

Absolwentka Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim i posiadaczka Międzynarodowych Certyfikatów z języka angielskiego. Od kilku lat naucza dzieci i dorosłych. Uważa, że pracując z ludźmi nigdy nie można się nudzić. Od zawsze lubiła uczyć się języków, a teraz czerpie przyjemność z przygotowywania ciekawych i różnorodnych zajęć. Nie znosi nudy. W wolnych chwilach czyta książki i gra w squasha.

Anna Baron

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego w Sosnowcu, oraz Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Śląskim, pedagog i oligofrenopedagog. Prowadzi zajęcia z języka włoskiego i francuskiego. W czasie studiów doskonaliła znajomość języka francuskiego w Paryżu, gdzie spędziła osiem miesięcy. Pracuje w Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach, jako i pedagog i nauczyciel języka francuskiego.

Ewa Lubrich

Absolwentka Filologii Germańskiej z językiem szwedzkim na Uniwersytecie Śląskim . W szkole prowadzi z języka niemieckiego i szwedzkiego zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferuje również naukę specjalistycznego języka niemieckiego (język ekonomiczny, język biznesu). Uważa, że niemieckiego i szwedzkiego może nauczyć się każdy, wystarczy trochę motywacji i wytrwałości. Ich lade ein! Jag bjuder!

 

KATARZYNA SAPETA-CZAJKA.

 

Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz Podyplomowego Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Choć tego nie czuje, jej przygoda z nauczaniem języka angielskiego trwa już 10 lat. W tym czasie zetknęła się z uczniami należącymi do różnych grup wiekowych oraz reprezentującymi różne poziomy zaawansowania. Obecnie duża część jej aktywności zawodowej koncentruje się wokół tłumaczeń. Prywatnie zajmuje się swoją zbuntowaną dwulatką oraz rozwija przekazane w genach zamiłowanie do szycia.

 

 

KAMILA RYSZKIEL-BULA​

 

Pasjonatka języka angielskiego specjalizująca się w kulturze i literaturze angielskiego obszaru językowego. Jest osobą kreatywną i bardzo skrupulatną, uwielbia pracę z ludźmi. Ponadtointeresuje się kulturą Orientu i literaturą postkolonialną. Uwielbia też poznawać nowe języki, hobbistycznie uczy się hiszpańskiego i japońskiego, a w wolnym czasie czyta i uprawia sport.

Nasi lektorzy zapraszają na zajęcia:

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

 JĘZYK NIEMIECKI


JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK SZWEDZKI

Aktualności

Lut , 15
2018

NOWY SEMESTR

12.02.2018 r. wystartował nowy semestr nauki:) Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj dalej

Gru , 20
2017

Życzenia świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.  

Czytaj dalej