Omega - Szkoła językowa

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Nasza kadra

Karolina Jaromin

Absolwentka Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim i posiadaczka Międzynarodowych Certyfikatów z języka angielskiego. Od kilku lat naucza dzieci i dorosłych. Uważa, że pracując z ludźmi nigdy nie można się nudzić. Od zawsze lubiła uczyć się języków, a teraz czerpie przyjemność z przygotowywania ciekawych i różnorodnych zajęć. Nie znosi nudy. W wolnych chwilach czyta książki i gra w squasha.

Anna Baron

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego w Sosnowcu, oraz Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Śląskim, pedagog i oligofrenopedagog. Prowadzi zajęcia z języka włoskiego i francuskiego. W czasie studiów doskonaliła znajomość języka francuskiego w Paryżu, gdzie spędziła osiem miesięcy. Pracuje w Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach, jako i pedagog i nauczyciel języka francuskiego.

Ewa Lubrich

Absolwentka Filologii Germańskiej z językiem szwedzkim na Uniwersytecie Śląskim . W szkole prowadzi z języka niemieckiego i szwedzkiego zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferuje również naukę specjalistycznego języka niemieckiego (język ekonomiczny, język biznesu). Uważa, że niemieckiego i szwedzkiego może nauczyć się każdy, wystarczy trochę motywacji i wytrwałości. Ich lade ein! Jag bjuder!

KATARZYNA SAPETA-CZAJKA.

Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz Podyplomowego Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Choć tego nie czuje, jej przygoda z nauczaniem języka angielskiego trwa już 10 lat. W tym czasie zetknęła się z uczniami należącymi do różnych grup wiekowych oraz reprezentującymi różne poziomy zaawansowania. Obecnie duża część jej aktywności zawodowej koncentruje się wokół tłumaczeń. Prywatnie zajmuje się swoją zbuntowaną dwulatką oraz rozwija przekazane w genach zamiłowanie do szycia.

KAMILA RYSZKIEL-BULA​

Pasjonatka języka angielskiego specjalizująca się w kulturze i literaturze angielskiego obszaru językowego. Jest osobą kreatywną i bardzo skrupulatną, uwielbia pracę z ludźmi. Ponadtointeresuje się kulturą Orientu i literaturą postkolonialną. Uwielbia też poznawać nowe języki, hobbistycznie uczy się hiszpańskiego i japońskiego, a w wolnym czasie czyta i uprawia sport.

Nasi lektorzy zapraszają na zajęcia:

JĘZYK HISZPAŃSKI

JĘZYK NIEMIECKI

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK SZWEDZKI

Lut , 15

example-1

NOWY SEMESTR

Fatal error: Call to undefined function the_excerpt_max_charlength() in /wp-content/themes/Omega Themes/news.php on line 27