Omega - Szkoła językowa

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

(32) 225 63 67

Październik 9, 2014

OMEGA TOP – PROMOCJA!

radofoto_ (29 of 46)

OMEGA TOP, to lekcje przygotowane dla wymagających klientów. Prowadzimy je w dwuosobowych grupach, dwa razy w tygodniu po 45 minut w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i szwedzkim.

Zapraszamy zarówno tych, którzy chcą nauczyć się nowego języka jak również osoby, które pragną podszkolić swoje umiejętności.

 

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

 

Aktualności

Kwi , 18
2019

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary , nadziei i radości oraz wesołego Alleluja! życzy SJO OMEGA

Czytaj dalej

Gru , 19
2018

Życzenia świąteczne

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie  czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń. SJO OMEGA  

Czytaj dalej